Základní škola Pastelka Mladá Boleslav

ZŠ Pastelka Mladá Boleslav

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA MLADÁ BOLESLAV, 17.LISTOPADU 1325, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Třídní učitelé pro školní rok 2018/2019

Třídní učitelé:

Ostatní vyučující:

Milan Šíp (Tv)

Výchovní poradci:

• Mgr. Irena Sofínová (žáci s SPU, IVP)
  • Mgr. Iva Kollinová (řešení výchovných problémů, kariérové poradenství)

Školní psycholog:

• Mgr. Zuzana Sedláčková

Školní pedagog:

• Mgr. Petra Bečvárovská (specializace logopedie)
  • Mgr. Markéta Rýdlová (specializace žáci s poruchami chování)

Koordinátor ŠVP:

• Mgr. Vlasta Skořepová
  • Mgr. Lenka Dvořáčková

ICT koordinátor:

• Mgr. Jan Duchek

Koordinátor enviromentální výchovy:

• Mgr. Veronika Bidzila (I. stupeň)
  • Mgr. Klára Kosáková (II. stupeň)

Preventista sociálně patologických jevů:

• Mgr. Petra Syrovátková

Asistenti pedagoga:

• Jana Beránková
  • Kristina Hlaváčová
  • Mgdaléna Tomanová
  • Milada Návojová

Vychovatelky školní družiny:

• Jitka Nevrlá (vedoucí vychovatelka)
  • Renata Richterová
  • Marie Vlníková