Základní škola Pastelka Mladá Boleslav

ZŠ Pastelka Mladá Boleslav

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA MLADÁ BOLESLAV, 17.LISTOPADU 1325, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Stránky tříd

Dopravni hřiště 4. B

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

20. 9. 2017 navštívila třída 4. B dopravní hřiště. Žáci zde absolvovali teoretickou i praktickou výuku pravidel silničního provozu. Na jaře, po úspěšném zvládnutí testu, praktické zkoušky a jízdy zručnosti na kole, obdrží žáci průkaz cyklisty.

Nocování ve škole 9. A

Spaní ve škole

Pac a pusu! Dobrou! Tak toto si mohli říct navzájem žáci 9. ročníků naší školy. V noci z 23. na 24. října totiž spali ve škole. Akce zahájila přednáška pana magistra Pavla Broma, který posluchače zavedl na meziplanetární procházku vesmírem. Přednáška byla zakončena pokusem- jak vlastně funguje kometa J Tímto bychom panu Bromovi rádi poděkovali za zajímavé povídání.

Po nabytí vesmírných informací nám dost vyhládlo, takže nemohlo přijít nic jiného než…. papání J Když už jsme se konečně „nafutrovali“ vším možným, no spíš nemožným, přišel čas na další etapu večera- přesun do tělocvičny.

Když jsme si všichni ustlali své pelíšky, následovala večerní hygiena a po ní i něco z kultury… ano, odhlasován byl lehčí filmeček na dobrou noc a krásné sny J Protože by učitelé již další kulturní zábavu psychicky ani fyzicky nedali, šlo se po tomto snímku spinkat.

Ráno… toto ráno většina z nás asi nezařadí mezi ty nejrůžovější. Rozlámaní, nevyspalí, ale plni zážitků (hlavně z pofilmových snů) jsme si v 7 ráno začali stlát, česat, mýt, postupně se přesouvali do tříd a psychicky se u provizorních snídaní připravovali na následující hódně dlouhý školní den.

No co závěrem? Už se těšíme na příště J

Foto <-ZDE->

Co se děje v 2. A

Žáci 2.A se zúčastnili hudebního pořadu Dětská nota, vyslechli si nové písničky v podání dětského sboru Paprsek. Jako vždy byl pořad velmi zdařilý.
Nečekaně se na nás přijel do školy podívat Bovýsek.Děti s ním soutěžily a dostaly od něho pexeso s ovocem a zeleninou.
Další akcí byla pohádka O pejskovi a kočičce v DK MB. Herci vtáhli děti do děje, jeden žák z naší třídy se účastnil tancování na jevišti. Na konci pohádky se všechny děti na jevišti vyfotily.

foto ->ZDE<-

Akce ve 3. A

Žáci 3. A se zúčastnili plaveckého výcviku

Vánoční besídka 7. B

Vánoční besídka

V pátek 22. 12. 2017 probíhaly na celé škole vánoční besídky ve třídách. Výjimkou nebyla ani 7. B. Na Vánoce byla řádně nachystána, a to nejen živým stromečkem, ale také hromadou dárků, cukrovím a voňavým čajem. Nejprve jsme se pouze kochali tím množstvím dárků pod stromečkem a vychutnávali jsme si teplý čaj s cukrovím. Poté došlo k samotnému nadělování. Všichni měli evidentní radost z dárků a prohlížení a komentování trvalo více než hodinu. Celou besídku jsme zakončili promítáním filmu Sám doma, a poté jsme se spokojeně odebrali na vytoužené a zasloužené vánoční prázdniny.

 

Spaní ve škole

V den pololetního vysvědčení jsme se v podvečer sešli ve škole, abychom se pobavili a užili se i trochu jinak, než jsme zvyklí při vyučování. Dali jsme si pizzu, zatancovali si a děti si samy připravily noční bojovku. Přespat ve škole je prostě zábava. 
 
 
 
 

Novinky na stránkách tříd

 • Malý muzejník 6. A

  2018-04-12 19:00:42

  MALÝ MUZEJNÍK V pátek 6. 4. 2018 jsme podnikli tematickou vycházku naším městem, během které jsme se seznámili s mnoh mavými místy v Mladé B vi a zároveň jsme se zúčastnili interaktivního programu „Malý muzejník“ v Muzeu Mladoboleslav elá akce se vydařila, i díky počasí, které nám po celou dobu přálo.  

  Číst dál...

 • Úspěchy - únor, březen

  2018-04-12 18:52:04

  Opět přicházíme s&nbs chy naší třídy. Tentokrát to je za dva měsíce. V únoru n ídu zdecimovaly bacily, takže největším úspěchem bylo, že jsme se všichni nakonec uzdravili J. A které úspěchy to byly tentokrát ? $1      1.&n b s  p;     sjezdovku na lyžích. $1      2. &nbs p ;  a      u řízky. A v březnu upekla velikonoční sušenky.  sp;…

  Číst dál...

 • Barma s 8. C

  2018-03-25 20:37:33

  Planeta Země 3000 V pondělí 19.3. jsme se sešli před domem kultury. Tam jsme poté sledovali pořad: Planeta Země 3000. Tento pořad pokaždé popisuje jakousi výpravu do cizí země. Např.jídlo, kulturu a nebo památky. Vždy se o dané zemi dozvíme nové věci (tentokrát se jednalo o Barmu). Moc se nám pořad líbil a těšíme se na příště. (by Artur)       &nb …

  Číst dál...

 • Šnečku, šnečku 1. B

  2018-03-23 08:56:02

  ŠNEČKU, ŠNEČKU úterý 13. února naše třídy 1. A, 1. B a 1. C opět navštívily DDM Zahrada, kde jsme se zúčastnili programu: ŠNEČKU, ŠNEČKU. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí o životě šneků, čím je zvláštní a jak funguje tělo šneka, dokonce jsme šneky mohli i pozorovat a pohladit si je. Nakonec jsme si malého šnečka vyrobili z novinového papíru a odnesli si h  na památku.

  Číst dál...

 • Šnečku, šnečku 1. A

  2018-03-23 08:54:34

  Šnečku, šnečkuV úterý 13. února naše třídy 1. A, 1. B a 1. C opět navštívily DDM Zahrada, kde jsme se zúčastnili programu: ŠNEČKU, ŠNEČKU. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí o životě šneků, čím je zvláštní a jak funguje tělo šneka, dokonce jsme šneky mohli i pozorovat a pohladit si je. Nakonec jsme si malého šnečka vyrobili z novinového papíru a odnesli si h  na památku. Číst dál...

proskoly orbitstažený soubor       

Jste zde: Home STRÁNKY TŘÍD