Základní škola Pastelka Mladá Boleslav

ZŠ Pastelka Mladá Boleslav

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA MLADÁ BOLESLAV, 17.LISTOPADU 1325, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Stránky tříd

1. A Vás vítá

Dobrý den.

Vítáme vás na stránkách třídy 1.A .

Sešlo se nás ve třídě 26. 16 kluků a 10 holčiček. Od počátku ale máme ještě 29 starších kamarádů ze 4.B. Je to totiž naše patronátní třída a myslím, že nám to spolu dobře klape. Je fajn mít ve škole i starší kamarády, kteří ti pomůžou, když potřebuješ, poradí ti, ale i jen tak si s tebou popovídají, pohrají. Každý z nás má jednoho patrona. Vlastně někdo i dva J.

Už jsme stihli i jeden společný super výlet na Putnu. Cestou jsme si povídali, společně soutěžili a na Putně i hledali poklad. Sluníčko nám svítilo a nálada byla výborná. Pro ilustraci je tu pár fotografií. Více fotografií na naší Zoneramě.

3. A bruslí

Žáci 3.A ve čtvrtek 6.12. měli neobvyklý tělocvik. Vydali se bruslit. Počasí jim přálo.

Andělíček pro maminky

Žáci 3.A  v úterý 4.12. vyráběli dárek technikou zvanou plstění - andělíček

pro maminky, všem se výrobek povedl.

DDM - 3. A

Žáci 3.A se zúčastnili první akce letošního školního  roku - návštěva DDM. Velmi zajímavým způsobem se děti dozvěděly mnoho nového ze života dravců,na chvíli se staly  sokolníky. Na závěr žáci navštívili  mini zoo. Všem se první akce líbila.

Novinky na stránkách tříd

proskoly orbitstažený soubor