Základní škola Pastelka Mladá Boleslav

ZŠ Pastelka Mladá Boleslav

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA MLADÁ BOLESLAV, 17.LISTOPADU 1325, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Stránky tříd

Dopravni hřiště 4. B

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

20. 9. 2017 navštívila třída 4. B dopravní hřiště. Žáci zde absolvovali teoretickou i praktickou výuku pravidel silničního provozu. Na jaře, po úspěšném zvládnutí testu, praktické zkoušky a jízdy zručnosti na kole, obdrží žáci průkaz cyklisty.

Nocování ve škole 9. A

Spaní ve škole

Pac a pusu! Dobrou! Tak toto si mohli říct navzájem žáci 9. ročníků naší školy. V noci z 23. na 24. října totiž spali ve škole. Akce zahájila přednáška pana magistra Pavla Broma, který posluchače zavedl na meziplanetární procházku vesmírem. Přednáška byla zakončena pokusem- jak vlastně funguje kometa J Tímto bychom panu Bromovi rádi poděkovali za zajímavé povídání.

Po nabytí vesmírných informací nám dost vyhládlo, takže nemohlo přijít nic jiného než…. papání J Když už jsme se konečně „nafutrovali“ vším možným, no spíš nemožným, přišel čas na další etapu večera- přesun do tělocvičny.

Když jsme si všichni ustlali své pelíšky, následovala večerní hygiena a po ní i něco z kultury… ano, odhlasován byl lehčí filmeček na dobrou noc a krásné sny J Protože by učitelé již další kulturní zábavu psychicky ani fyzicky nedali, šlo se po tomto snímku spinkat.

Ráno… toto ráno většina z nás asi nezařadí mezi ty nejrůžovější. Rozlámaní, nevyspalí, ale plni zážitků (hlavně z pofilmových snů) jsme si v 7 ráno začali stlát, česat, mýt, postupně se přesouvali do tříd a psychicky se u provizorních snídaní připravovali na následující hódně dlouhý školní den.

No co závěrem? Už se těšíme na příště J

Foto <-ZDE->

Co se děje v 2. A

Žáci 2.A se zúčastnili hudebního pořadu Dětská nota, vyslechli si nové písničky v podání dětského sboru Paprsek. Jako vždy byl pořad velmi zdařilý.
Nečekaně se na nás přijel do školy podívat Bovýsek.Děti s ním soutěžily a dostaly od něho pexeso s ovocem a zeleninou.
Další akcí byla pohádka O pejskovi a kočičce v DK MB. Herci vtáhli děti do děje, jeden žák z naší třídy se účastnil tancování na jevišti. Na konci pohádky se všechny děti na jevišti vyfotily.

foto ->ZDE<-

Akce ve 3. A

Žáci 3. A se zúčastnili plaveckého výcviku

Šnečku, šnečku 1. A

Šnečku, šnečku

V úterý 13. února naše třídy 1. A, 1. B a 1. C opět navštívily DDM Zahrada, kde jsme se zúčastnili programu: ŠNEČKU, ŠNEČKU. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí o životě šneků, čím je zvláštní a jak funguje tělo šneka, dokonce jsme šneky mohli i pozorovat a pohladit si je. Nakonec jsme si malého šnečka vyrobili z novinového papíru a odnesli si ho domů na památku.

Šnečku, šnečku 1. B

ŠNEČKU, ŠNEČKU

V úterý 13. února naše třídy 1. A, 1. B a 1. C opět navštívily DDM Zahrada, kde jsme se zúčastnili programu: ŠNEČKU, ŠNEČKU. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí o životě šneků, čím je zvláštní a jak funguje tělo šneka, dokonce jsme šneky mohli i pozorovat a pohladit si je. Nakonec jsme si malého šnečka vyrobili z novinového papíru a odnesli si ho domů na památku.

 

Novinky na stránkách tříd

 • EKO den a neviditelna vystava

  2018-06-12 07:59:55

  EKO DEN Ve čtvrtek 19.4. proběhl na naší škole tradiční EKO den. Program celého dne spočíval především v úklidu  školy. Žáci 7. B se postarali o hrabání, čištění chodníku od plevele a zametání. Poté jsme se vydali na zmrzlinu a procházku na Radouč. Jelikož bylo krásné počasí, celý den jsme si moc užili. NEVIDITELNÁ VÝSTAVA PRAHA V pondělí 21. 5. jsme se s 8. B vydali na e…

  Číst dál...

 • Úspěchy - květen

  2018-06-12 07:53:55

  Dobrý den všem našim sledovatelům JNaposledy vám chceme představit naše úspěchy. Tentokrát jsou z měsí tna. 1. Sára se úspěšně vrátila k jízdě na koní  2. Natálka na velmi obtížném turnaji ve florbale vybojovala spolu s týmem bronzovou meda  3. Eliška Mlejnková měla velmi úspěšnou aerobikovou sezonu. A umístila se svým týmem na celkovém 1. místě. 4. Pavel Novotný vybojova…

  Číst dál...

 • Co se děje v 6. B

  2018-05-29 10:33:52

  Malý muzejník - v Muzeu města Mladá Boleslav si děti vyzkoušely na vlastní kůži práci průvodce. Poté jsme se vydali na naučnou procházku po městě, počasí nám přálo a moc jsme si to užili. Výlet do Sobotky Vyzkoušeli jsme si lezeckou stěnu. Někteří překonávali strach z výšek, jiní si naplno užívali adrenalinu. Profesionální horolezci byli perfektními instruktory a zajistili bezpečnost celé akce.…

  Číst dál...

 • ŠKOLA V PŘÍRODĚ – POSLŮV MLÝN 14. 5. – 18. 5. 2018

  2018-05-21 10:32:46

  FOTO ->ZDE<-

  Číst dál...

 • Uspěchy 3. B - duben

  2018-05-03 07:47:51

  Hezký den všem, kteří sledují naše stránky. A jsme tu opět po měsíci s naši ěchy. Tentokrát za měsíc duben. Co se nám povedlo tentokrát J? $1    &nbs p s  p;    ve volejbale čím dál šikovnější. Hraje již za starší děti a dokonce i kluky. Jednou byli na turnaji čtvrtí a jednou šestí. $1      2. & n b  aj     předváděl auto malým dětem. $1    &…

  Číst dál...

proskoly orbitstažený soubor       

Jste zde: Home STRÁNKY TŘÍD