Základní škola Pastelka Mladá Boleslav

ZŠ Pastelka Mladá Boleslav

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA MLADÁ BOLESLAV, 17.LISTOPADU 1325, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Stránky tříd

1. A Vás vítá

Dobrý den.

Vítáme vás na stránkách třídy 1.A .

Sešlo se nás ve třídě 26. 16 kluků a 10 holčiček. Od počátku ale máme ještě 29 starších kamarádů ze 4.B. Je to totiž naše patronátní třída a myslím, že nám to spolu dobře klape. Je fajn mít ve škole i starší kamarády, kteří ti pomůžou, když potřebuješ, poradí ti, ale i jen tak si s tebou popovídají, pohrají. Každý z nás má jednoho patrona. Vlastně někdo i dva J.

Už jsme stihli i jeden společný super výlet na Putnu. Cestou jsme si povídali, společně soutěžili a na Putně i hledali poklad. Sluníčko nám svítilo a nálada byla výborná. Pro ilustraci je tu pár fotografií. Více fotografií na naší Zoneramě.

3. A bruslí

Žáci 3.A ve čtvrtek 6.12. měli neobvyklý tělocvik. Vydali se bruslit. Počasí jim přálo.

Předvánoční 7. A

Předvánoční týden v 7. A

Poslední školní týden roku 2018 nám utekl jako voda. Připravovali jsme výrobky na školní vánoční jarmark, v úterý jsme si zahráli na bubny v pořadu „Bubny do škol“, zúčastnili jsme se tradiční školní vánoční besídky a jarmarku. Se starým rokem jsme se rozloučili v pátek třídní vánoční besídkou.

Do nového roku 2019 přejeme všem hodně štěstí a zdraví!

Novinky na stránkách tříd

orbitstažený soubor